CZ|EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Koncept prodeje

Rozhodl jsem se, že hodnotu mých prací nebudu určovat já sám, ale trh – tedy vy. Každá fotografie má svou počáteční cenu, kterou lze navyšovat a tím stanovit její kvalitu.

 

Původní cena

Původní cena je základní částka, za kterou je možné fotografii získat. Tato cena zahrnuje náklady na tisk, laminaci, rámování, balné i investice do reklamy. Můj zisk je tudíž nulový nebo minimální v závislosti na aktuálních investicích do reklamy.

 

Výdělek z prodeje

Záleží jen na vás, jak ohodnotíte kvalitu fotografie. Pomocí tlačítka můžete částku navýšit, nebo přepsat a ocenit mou práci. Princip je jednoduchý a lze si ho představit jako spropitné v restauraci.

 

Zvýšená cena zůstává

Pokud částku navýšíte, obraz si objednáte a zaplatíte, fotografie tak získá novou tržní cenu a nikdo jiný ji nekoupí levněji než vy. Vaše určená hodnota se poté stanoví jako nova počáteční cena.

 

 

Přirozený nárůst ceny

Příklad: Vy si koupíte mou fotografii za 3000 Kč, příští zákazník zvýší cenu o dalších 1000 Kč. Váš obraz tedy získal na hodnotě a nebude už nabízený za méně než za 4000 Kč.